Kontakt Landsbyen Møllevang

Få kontaktoplysninger til Landsbyen Møllevang, centerlederen, boenhederne, centersygeplejerskerne og frivilligguiden m.fl.

Landsbyen Møllevang
Garnisonsvej 6
8930 Randers NØ
Tlf.: 8915 2000

EAN-nr.: 579 800 429 1009

Centerleder

Trine Børgesen 
Tlf.: 8915 2001 - 2037 7189
E-mail: Trine.Borgesen@randers.dk

Assisterende centerleder

Rikke Odderskjær Glud 
Tlf.: 2035 9995
E-mail: Rikke.Odderskjaer.Glud@randers.dk

Boenheder

Boenhed A
Tlf.: 8915 2023

Boenhed B
Tlf.: 8915 2025

Boenhed C
Tlf.: 8915 2027

Boenhed D
Tlf.: 8915 2063

Rækkehusene
Tlf.: 8915 2053

Centersygeplejersker

Lene Mandrup Fogh
Tlf.: 8915 2021
E-mail: Lene.Mandrup.Fogh@randers.dk

Line Nørregård Larsen
Tlf.: 2030 2239
E-mail: Line.Norgaard.Larsen@randers.dk

Sandra Kühn
Tlf.: 2041 8909
E-mail: Sandra.Kuhn@randers.dk

Demenssygeplejerske

Betina Juul Andersen
Tlf.: 8915 2009
E-mail: Betina.Juul.Andersen@randers.dk

Centerterapeut

Mikkel Victor Johansen
Tlf.: 6114 3677
E-mail: Mikkel.Victor.Johansen@randers.dk

Aktivitetsleder

Line Møller Kristiansen
Tlf.: 8915 2020
E-mail: Line.moller.kristiansen@randers.dk

Terapeuter

Tlf.: 8915 2076

Café

Tlf.: 8915 2050

Ernæringsleder

Dorthe Bjerre Henriksen 
Tlf.: 8915 2002
E-mail: dn@randers.dk

Sundhedsklinikken

Tlf.: 8915 2078

Daghøjskolen

Tlf.: 2131 4562

Distriktsleder for udegruppen

Merethe Jacobsen
Tlf: 2937 2093
E-mail: merethe.Jacobsen2@randers.dk

Udeområdet

Tlf.: 8915 2036

Frivilligguider

Heidi Estrup Rasmussen
Tlf.: 2053 6893
E-mail: Heidi.Estrup.Rasmussen1@randers.dk

Helle Bjørn
Tlf.: 2119 2098
E-mail: helle.bjorn@randers.dk